Dijital Baskı Makinesi – SAITU JC 2002

Dijital Baskı Makinesi – SAITU JC 2002

Dijital Baskı Makinesi ile Maksimum Performans

Dijital baskı makinesi modellerimiz arasında yüksek performanslı olarak güven veren Epson I3200 yeni nesil kafalar sayesinde Saitu dijital baskı makinesi ile hızlı ve verimli bir üretim süreci sunuyoruz. Saatte 750m2‘ye kadar yüksek baskı hızlarına ulaşabilirsiniz. Süblimasyon baskı makinesi olarak 2.60 cm ve 3.20 olmak üzere geniş en seçenekleri ile sektörün her noktasında aktif olarak kullanabilirsiniz.

dijital baskı makinesi sarım sistemi

10.000 Metreye kadar güçlendirilmiş sarım sistemi

Kesintisiz ve yüksek baskı hızlarından maksimum faydayı sağlamak için servo motor sistemleriyle güçlendirilmiştir.

Maksimum performans

10 Litrelik boya besleme ünitesi sayesinde, Saitu kullanıcıları seri üretimlerde ve yüksek hızlarda baskılarda uzun süre kesintisiz çalışabilirler.

Boya besleme sitemi

Miracle PowerRIP4 yazılımı standart olarak SAITU JC 2002 ile birlikte gelir.

Üstelik tüm makinelerimiz Miracle Tekstil Yazılımları ile tam uyumlu olarak çalışmaktadır. Miracle PowerRIP4, baskı aşamalarını tek bir ekranda görüntüleyebilme özelliği ve gelişmiş arayüzü ile kullanıcı dostu bir yazılımdır. Kendi renk motoru sayesinde çok daha zengin bir renk gamı sunarak daha önce görmediğiniz canlılıkta renkler elde etmenize olanak tanır.

Dijital baskı makinesi

A.I.T., hızla büyüyen tekstil pazarı için en yüksek baskı kalitesini ve hızını sunmak amacıyla sürekli yeni teknolojiler geliştirmekte ve kullanıcılarına geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Sizin için en iyi çözümleri sunmak ve her türlü sorunuzda size yardımcı olmak için profesyonel destek ekibimiz her zaman hazırdır. İhtiyaçlarınıza yönelik rehberlik ve teknik destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza özel çözümlerimizle işinizi ileri taşıyalım.

Hemen arayın ve başarıya adım atın!

Makine Özellikleri
WordPress Tables Plugin
Whatsapp
A.I.T.
A.I.T.
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this