Teknik Servis

Teknik Destek Hattımız

Her türlü teknik sorularınız için whatsapp hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp Teknik Destek Hattımız

Teknik Servis

Teknik servis hizmetlerimiz, müşterilerimizin dijital baskı makinelerinin kesintisiz çalışmasını sağlamak için kritik bir rol oynamaktadır. Deneyimli teknik ekibimiz, sorunlarınızı yerinde ve hızlı bir şekilde tespit ederek çözüm odaklı bir yaklaşım sunmaktadır. Müşterilerimize satış öncesi ve sonrası detaylı teknik bilgi sağlayarak, makinelerin kullanımını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmelerine yardımcı olmaktayız. Teknik servis arkadaşlarımız sadece kendi makinelerimiz olan Saitu Dijital Baskı Makinelerinde değil, sektördeki boyamızı kullanan tüm makine markalarına hizmet verecek bilgi ve donanıma sahiptirler. Ayrıca, müşterilerimize makine ve yazılım eğitimleri ile destek sağlayarak, maksimum verim elde etmelerini sağlamaktayız. Dürüst, kaliteli ve hızlı çözüm sunmak, teknik servis hizmetlerimizde önemli değerlerimiz arasındadır. Tüm teknik servis ekibimiz, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

  • Uzak bağlantı yazılım dosyasını yüklemek için aşağıda yer alan, “A.I.T. Destek Uzak Bağlantı Yazılımını İndir” butonuna tıklayarak uzak destek yazılımını indiriniz.
  • İndirdiğiniz A.I.T. Destek yazılımını çalıştırdığınızda, 9 ya da 10 haneli bir ID ve anlık olarak oluşturulmuş bir şifre görüntülenecektir.
  • A.I.T. Destek ekibiyle 0546 220 90 90 numaralı telefondan iletişime geçerek, ID ve anlık oluşturulmuş şifreyi iletiniz.
  • Şifre, yazılımı her yeniden başlattığınızda yeniden anlık olarak üretildiğinden, destek ekibimizle iletişime geçmeden önce ve destek hizmeti tamamlanmadan, uzak bağlantı uygulamasını kapatmayınız.
A.I.T. Destek Uzak Bağlantı Yazılımını İndir
Whatsapp
A.I.T.
A.I.T.
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this