Dijital Baskı Makinesi – SAITU JC 2004

Dijital Baskı Makinesi – SAITU JC 2004

Dijital Baskı Makinesi ile Sınırları Zorlayın!

tekstil dijital baskı makinesi

Tekstil sektöründe sınırları aşmak için tasarlanan transfer baskı makinesi modellerimizle tanışın. 190cm, 260cm ve 320cm enlerine sahip olan bu makineler, moda ve giyim, ev tekstili, spor giyim ve diğer alanlarda yüksek kaliteli baskılar yapmanıza olanak tanır. İnce kağıtlarda bile canlı renkler ve net detaylar elde edin.

Saitu Tekstil Baskı Makinesi;

Güçlü servo motorları ile desteklenen sarma sistemi, 150 kg’a kadar kağıt toplarını etkili bir şekilde yönetir. Otomatik rulo çapı ölçümü ve malzeme kenar kılavuzları, sarma hızını baskı sırasında kolayca ayarlamanıza olanak tanır. Bu özellikler, uzun metrajlı baskı projelerini daha verimli hale getirir ve baskı sonrası süreci kolaylaştırır.

Dijital baskı makinesi sarım sistemi

Miracle PowerRIP4 yazılımı standart olarak SAITU tekstil baskı makinelerimiz ile birlikte gelir.

Üstelik tüm SAITU dijital baskı makineleri Miracle Tekstil Yazılımları ile tam uyumlu olarak çalışmaktadır. Miracle PowerRIP4, baskı aşamalarını tek bir ekranda görüntüleyebilme özelliği ve gelişmiş arayüzü ile kullanıcı dostu bir yazılımdır. Kendi renk motoru sayesinde çok daha zengin bir renk gamı sunarak daha önce görmediğiniz canlılıkta renkler elde etmenize olanak tanır.

Profesyonel Destek Ekibi: Dijital Baskı Makinesi, ICC Profil, Eğitim ve Yazılım konusunda sizin için en iyi çözümleri sunmak ve her türlü sorunuzda size yardımcı olmak için profesyonel destek ekibimiz her zaman hazırdır. İhtiyaçlarınıza yönelik rehberlik ve teknik destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

8 Kafalı Tekstil Dijital Baskı Makinesi hakkında detaylı bilgi alın. İhtiyaçlarınıza özel çözümlerimizle işinizi ileri taşıyalım.

Hemen arayın ve başarıya adım atın!

Makine Özellikleri
WordPress Tables Plugin

Neden A.I.T.’yi tercih etmelisiniz?


A.I.T.’yi tercih eden müşteriler, güvenilir ve uzman bir iş ortağına sahip olduklarının farkındadırlar.Misyonumuz, bu güveni ve beklentiyi karşılamaktır.

  • 25+ yıldır çözüm odaklı teknik servis hizmeti,
  • Boya, kağıt, yazılım ve makine için tek çözüm noktası,
  • İşletmeniz için güvenilir ve doğru iş sonuçları.

Bizimle bugün iletişime geçin ve neden A.I.T.’nin baskı makineleri için akla gelen ilk tercih olduğunu öğrenin.

Whatsapp
A.I.T.
A.I.T.
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this