Tekstil Baskı Makinesi – SAITU JC 2015

Tekstil Baskı Makinesi – SAITU JC 2015

Tekstil Baskı Makinesi ile Verimli ve Ekonomik Çözümler

tekstil baskı makinesi ile yüksek kaliteli baskılar

Düşük Maliyetli ve 570m²/Saat hız ile Yüksek Performans

Tekstil dünyasında sınırları aşmak için özel tasarlanmış süblimasyon baskı makinelerimizle tanışın! 190cm, 260cm ve 320cm geniş en baskı makinesi seçenekleriyle dijital baskı forma, dijital baskı halı, moda ve giyim, ev tekstili gibi bir çok alanda size canlı renkler ve yüksek kaliteli baskılar sunuyoruz.

Saitu Tekstil Baskı Makinesi;

Güçlü servo motorları ile desteklenen sarma sistemi, 150 kg’a kadar kağıt toplarını etkili bir şekilde yönetir. Otomatik rulo çapı ölçümü ve malzeme kenar kılavuzları, sarma hızını baskı sırasında kolayca ayarlamanıza olanak tanır. Bu özellikler, uzun metrajlı baskı projelerini daha verimli hale getirir ve baskı sonrası süreci kolaylaştırır.

tekstil baskı sisteminin sarım sistemi

Miracle PowerRIP4 yazılımı standart olarak SAITU JC 2015 ile birlikte gelir.

Üstelik tüm makinelerimiz Miracle Tekstil Yazılımları ile tam uyumlu olarak çalışmaktadır. Miracle PowerRIP4, baskı aşamalarını tek bir ekranda görüntüleyebilme özelliği ve gelişmiş arayüzü ile kullanıcı dostu bir yazılımdır. Kendi renk motoru sayesinde çok daha zengin bir renk gamı sunarak daha önce görmediğiniz canlılıkta renkler elde etmenize olanak tanır.

Sizin için en iyi çözümleri sunmak ve her türlü sorunuzda size yardımcı olmak için profesyonel destek ekibimiz her zaman hazırdır. İhtiyaçlarınıza yönelik rehberlik ve teknik destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza özel çözümlerimizle işinizi ileri taşıyalım.

15 Kafalı Tekstil Baskı Makinesi hakkında detaylı bilgi alın. İhtiyaçlarınıza özel çözümlerimizle işinizi ileri taşıyalım.

Hemen arayın ve başarıya adım atın!

Makine Özellikleri
WordPress Tables Plugin
Whatsapp
A.I.T.
A.I.T.
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this