DTF Baskı Makinesi – Saitu JC 1024

DTF Baskı Makinesi – Saitu JC 1024

SAITU Tişört – DTF Baskı Makinesi

DTF tişört baskı makinesi
Tişörtler ve diğer tekstil ürünleri için özel olarak tasarlanmış, yüksek kaliteli baskılar sağlayan DTF baskı makinesi.

DTF Baskı Nedir?

DTF (Direct to Film) baskı, tekstil endüstrisinde kullanılan bir baskı teknolojisidir. . Bu yenilikçi baskı yöntemi, SAITU DTF Baskı Makinesi ile tekstil ürünlerine sonsuz tasarım özgürlüğü ve benzersiz kalitede baskılar sağlar.

DTF Baskının Avantajları Nelerdir?

 • Sınırsız Tasarım Özgürlüğü: DTF baskı, dijital tasarımın esnekliğini tekstil baskısına taşır, böylece karmaşık ve detaylı desenler, renk geçişleri ve detaylar kolayca uygulanabilir.
 • Üstün Kalite ve Dayanıklılık: Bu yöntemle yapılan baskılar, tekstil yüzeyine mükemmel bir şekilde yapışır ve uzun ömürlüdür. Solma, çatlamaya veya yıpranmaya karşı dayanıklıdırlar.
 • Hızlı Üretim: Otomasyon özellikleri sayesinde DTF baskı, hızlı ve verimli bir üretim süreci sunar. Büyük hacimli işlerde bile yüksek kalitede baskılar hızla üretilebilir.
 • Çevre Dostu: DTF baskıda kullanılan pigment baskı boyaları çevre dostu bir seçenek sunar.

DTF Baskı Teknolojisi Nasıl Çalışır?

Bu yöntemde, dijital olarak oluşturulan tasarımlar PET film üzerine basılır ve ardından film, tam otomatik kurutma sisteminde tozlanır ve fırınlanır. Baskıya hazır hale gelen tasarımlar transfer presi sayesinde ürün üzerine aktarılır. Bu sayede tekstil ürünleri üzerinde yüksek kaliteli ve çatlamaya dayanıklı baskılar elde edilir.

DTF baskı makinesi yatırımı yaparak kendi işinizi kurmak, çeşitli ürünlerin baskısını yaparak online platformlarda satışını gerçekleştirmenin avantajlarını sunar. Düşük başlangıç maliyetleriyle işe başlayabilir ve işletmenizi genişletebilirsiniz.

DTF Baskı Makinesi Özellikleri

 • Tam Otomatik Kurutma Sistemi
 • Kolay Kullanım Arayüzü
 • Epson I3200 Kafalar
 • Yüksek Çözünürlük

Sizin için en iyi çözümleri sunmak ve her türlü sorunuzda size yardımcı olmak için profesyonel destek ekibimiz her zaman hazırdır. İhtiyaçlarınıza yönelik rehberlik ve teknik destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza özel çözümlerimizle işinizi ileri taşıyalım.

Hemen arayın ve başarıya adım atın!

Makine Özellikleri
WP Data Tables

Neden A.I.T.’yi tercih etmelisiniz?


A.I.T.’yi tercih eden müşteriler, güvenilir ve uzman bir iş ortağına sahip olduklarının farkındadırlar.Misyonumuz, bu güveni ve beklentiyi karşılamaktır.

 • 25+ yıldır çözüm odaklı teknik servis hizmeti,
 • Boya, Pet-Flim, yazılım ve makine için tek çözüm noktası,
 • İşletmeniz için güvenilir ve doğru iş sonuçları.

Bizimle bugün iletişime geçin ve neden A.I.T.’nin baskı makineleri için akla gelen ilk tercih olduğunu öğrenin.

Whatsapp
A.I.T.
A.I.T.
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this