background-img

Kurumsal

DİJİTAL TEKSTİL BASKI SİSTEMLERİNDE ÖNCÜ FİRMA; A.I.T

AIT Bilgisayar Sistemleri ve Makine San. Ltd. Şti. 1996 yılından bu yana Tekstil sektörüne; elektronik ortamda varyant tasarım, desen tasarım, dijital numune ve metraj baskı konularında yazılım, donanım ve teknik destek sağlayan Türkiye’nin ilk ve tek kuruluşudur.

Bugün Dijital tekstil konusunda yazılım ve teknik çözümler üreten ve bu teknolojiler konusunda sürekli araştırma geliştirme faaliyetleri içinde bulunan AIT, aynı zamanda Miracle tekstil yazılımlarının da üreticisidir. Dijital tekstil baskı makinelerinde dünyanın en iyisi olan MIMAKI marka makineler ile sektöre hizmet vermeyi sürdüren AIT, aynı zamanda LA MECCANICA ve HAKS marka baskı makineleri ile de her türlü baskı gurubuna hitap etmektedir.

Dijital Tekstil Sistemleri bir bütündür. Firmamız sitemin ihtiyacı olan tüm ekip ve donanım ile sektöre hizmet vermektedir. Dijital Tekstil Baskı Makineleri, Dijital Tekstil Boyaları, Donanımlı Teknik Servis Kadrosu, Miracle Tekstil Yazılımları ve 18 yıllık tecrübesiyle işini en iyi şekilde yapmaya devam edecektir.

Tekstil sektöründe gelişen dijital teknolojiler ile birlikte, kalite ve zaman her şeyden önemli hale gelmiştir. Sektördeki misyonumuz, yazılım ve teknik bilgimizle üretim kalitelerinin dünya çapında en üst seviyede olmasına katkıda bulunmaktır.
BUGÜN TÜRKİYE’DE YÜZLERCE ÇALIŞAN MAKİNEMİZ VE YAZILIMLARIMIZLA SEKTÖRE EN İYİ ŞEKİLDE HİZMET VEREBİLDİĞİMİZ İÇİN GURURLUYUZ…