MIRACLE TEKSTİL YAZILIMLARI

Tamamen kullanıcı dostu arayüz, 21 yıldır müşteri isteklerine göre şekillenen bir yazılım. Miracle Colorway 340’dan fazla kullanıcı ile gelişmeye devam ediyor.

Program Modülleri
01. Renk Ayrımı.  

Otomatik Renk Ayrımı Modülü ile, desenlerinizi hızlıca kanallara ayırın.

02. Otomatik Varyant.  

Otomatik Varyant Modülü ile, 100 adet varyantı anında oluşturun. İster katalogtan ister rastgele.

03. Online Arşiv .  

Arşiv Modülü ile etiketlediğiniz desen türlerine göre arama ve herhangi bir web tarayıcısı üzerinden arşive ulaşma.

04. Şablon Simülasyonu.  

Şablon Simülasyon Modülü ile her desenin şablon çekmeye son. Müşteri numunelerinizi dijital baskıda simülasyonlu basarak şablon çekmeden sunun.

Teknik Özellikler

Miracle Colorway varyant programının geliştirilmiş yeni ara yüzü ile aynı anda birden fazla deseni ve varyantını ekranda görebilirsiniz.

Arşiv modülü ile bilgisayarda aradığınız varyant dosyalarına kolayca ulaşabilir, tüm varyantlarınızı. mif uzantılı şekilde arşiv klasörüne kaydedebilirsiniz.

Bir desenin istediğiniz kadar varyantını, varyant özellikleri, tarih bilgisi, açıklaması veya kumaş rengi bilgileri ile beraber alabilirsiniz.

Arama modülü ile arama kriterleri girilerek (tarih, desen adı, müşteri, desinatör, desen türü) istenilen türedeki verilere uyan desen grupları bulabilirsiniz.

Varyantlarınızı en-boy oranlarını belirleyerek e-posta ile kolayca gönderebilirsiniz.

Boya baskı kartında desen özellikleri, varyant özellikleri ve kanal özellikleri bölümlerinden girilen verileri kağıt çıktısı olarak alabilirsiniz.

Renk katalogları bölümünde mevcut olan kataloglara ek olarak yenilerini oluşturabilir, yeni renk tanımlamaları, renk reçeteleri ve istediğiniz diğer bilgileri girebilirsiniz. AIT başlıklı renk kataloglarından üretilen palaskalar baskılarda doğru renklere ulaşmanızı sağlar.

Miracle Colorway varyant programı içinde bulunan desen tekrarı modülü ile raporlama işlemini tek tuşla ekran üzerinde görebilirsiniz.

Yine Miracle Colorway varyant programı içinde bulunan simülasyon modülü, dijital olarak basılacak numuneleri işletme şartlarında basılan değerlere yaklaştırmak için kullanılır. Opak, tram ve pres ayarlarını yine işletmenize uygun olacak şekilde programdan gerçek zamanlı olarak ayarlayabilirsiniz.

Miracle Power RIP

Sektörde ilk tekstil baskı boya mantığına göre renk üretme tekniği kullanılarak üretilmiş Miracle Power, sadece tekstil için tasarlanmıştır.

Neden POWER RIP?

Tekstil geniş renk gamını sever.

Tekstil noktalamayı sevmez.

Tekstil baskıda güçlü siyah ister.

En yaygın kullanılan varyant programı Miracle Colorway ile uyumlu çalışır.

Teknik Özellikler
TEKSTİL İÇİN TASARLANMIŞ RENK MOTORU

Çok daha zengin renk gamı için Miracle Power  Rip4, kendi renk motoru ile daha önce göremediğiniz canlılıkta renkler sunar. Aynı zamanda ICC profilleriyle de uyumludur.

DİREKT PRİNT (BEKLEMEK YOK)

Miracle Power Rip4, görüntü işleme teknolojisinin güçlü yapısıyla çok büyük dosyaları 1/1 açma ve açılan 1/1 desen veya imajlar üzerinde hızlı olarak işlem yapmayı kolaylaştırmaktadır.

GELİŞMİŞ ARAYÜZ

Miracle Power Rip4, gelişmiş ara yüz desteğiyle hızlı bir şekilde baskı yerleşimleri oluşturmamızı ve yerleşimler üzerinden işlem yapmamızı kolaylaştırmaktadır.

MIF DESTEĞİ

Miracle Power Rip4, Miracle Colorway varyant ve arşiv programı ile senkronize çalışma özelliğiyle basılacak desenlerin renk palaskalarını başlık altında sunmaktadır.

COLORCHART

Miracle Power Rip4, colorchart özelliğiyle seçilen renkler arasındaki geçişler ile daha geniş yelpazede renk palaskaları oluşturabilir.

PROFİL HAZIRLAMA KOLAYLIĞI

Miracle Power Rip4 baskı alınacak ürün gamına göre profil oluşturmayı kullanıcılar için kolay, işlevsel ve anlaşılır kılar.

RGB DEVICE

Miracle Power Rip4, RGB device özelliğiyle ürün gamınıza göre oluşturduğumuz profilleri,  profesyonel ekranlarda, baskı sonuçlarınızı ekrana eşlemede güçlü çözümler sunmaktadır.

CANLI RENKLER (BLACK BURST)

Miracle Power Rip4, mevcut dijital boyalarla alınabilecek maksimum renk gamını kullanıcılara sunmaktadır.

DAHA GÜÇLÜ SİYAH (EXTRA BLACK)

Miracle Power Rip4, güçlü renk motoruyla mevcut dijital boyalarla siyah renk elde etmede Extra Black özelliğiyle çok daha güçlü çözümler sunmaktadır.

DITHERING

 Miracle Power Rip4, farklı noktalama seçenekleriyle tekstilde değişen kumaş türlerine göre doğru ve kaliteli baskı çözümleri sunmaktadır.

MALİYET HESAPLAYICI

Baskı yapmadan önce baskınızın ne kadara mal olacağını hesaplar. Kumaş ve boya maliyetlerinin yanı sıra yapılan önişlem, fikse ya da diğer girdiğiniz işlemlerin maliyetini hesaplar.

Miracle WEAR DESIGN GİYDİRME

Daha önce çalışılmış olan görüntü dosyalarının veya arşivlenmiş desen ve varyantların, masklanmış modeller üzerinde hızlı ve kolay bir şekilde giydirilmesini sağlar. Elde edilen sonuçlar üzerinden kumaş, model, desen ve varyantların uyumlu bir şekilde kolayca seçilmesini sağlar.

Teknik Özellikler

Miracle Waer Design, (.tiff, .jpeg, .png uzantılı) görüntü dosyalarınızı önceden hazırlamış olduğunuz masklara; gölge, ışık ve doku özelliklerini kaybetmeden doğal ve gerçekçi giydirerek, tasarladığınız şekillerde çıktılar almanızı sağlar.

Miracle Waer Design, (.mif uzantılı) Miracle Colorway varyant yazılımında oluşturduğunuz desen arşivinizdeki dosyalarınızı hızlı ve kolay olarak giydirmeler yapmanızı sağlar.

Miracle Waer Design, masklarınıza kumaş özellikleri (saten, pamuklu, ipek, naylon vb.) tanımlamanızı sağlayarak istediğiniz gerçeklikte giydirmeler yapmanızı sağlar.

Miracle Waer Design, masklar üzerine giydirmiş olduğunuz görüntü dosyanızı istediğiniz açıda döndürmeye, görüntü dosyanızın eninde veya boyunda gölge ve kıvrım ve çekmelere istediğiniz oranlarda müdahale etmenizi sağlar.

Miracle Waer Design, daha önce katalogladığınız, seçmek istediğiniz veya pantone kataloglardan herhangi bir rengi masklarınıza giydirmenizi sağlar.

Miracle Waer Design, Giydirmiş olduğunuz masklarınızı, kullandığınız görüntü dosyalarının ön izleme ve başlıklarını tasarlamış olduğunuz şekilde kaydetmenizi sağlar.

Miracle Waer Design, giydirilmiş masklarınızın çıktılarınızda istediğiniz görünümde yerleşimlerini sağlayarak etkileyici sunumlar elde etmeniz sağlar.